Kariera

 Specjalista ds. projektowania

Carbomech Sp. z o. o. w Rudzie Śląskiej poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. projektowania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w rozwoju produktu, współpraca z klientami, dostawcami oraz zespołem produkcyjnym.
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną produktu.
  • Przygotowywanie modeli 3D zleconych projektów.
  • Przygotowanie danych i nadzór nad wykonaniem prototypu.
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych na podstawie wyników testów, analizy procesu, wymagań jakościowych oraz wykonalności produktu.
  • Dokumentowanie prac projektowych w dedykowanych systemach i bazach danych.
  • Sporadyczne zjazdy w podziemia kopalń.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie lub student ostatniego roku na studiach II stopnia w obszarze: mechaniki i budowy maszyn lub kierunków pokrewnych.

·         Dobra znajomość programów: AutoCad, pakiet MS Office, Inventor 3D (lub pokrewnych).
·         Umiejętność przeprowadzania obliczeń mechanicznych.
·         Umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej w zakresie projektu.

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rysunku technicznego oraz wymiarowania.
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki lub rosyjski.

·         Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole.
·         Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
·         Zdolność do pracy pod presją czasu.
·         Dyspozycyjność, dokładność, samodzielność.
·         Prawo jazdy kat.B.
OFERUJEMY:
·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
·         Udział w ciekawych projektach.
·         Dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu.

Swoje aplikacje w formie CV prosimy przesyłać na adres: biuro@carbomech.com.pl
Dodatkowe informacje udzielane są pod numerami telefonów:
+48 516 922 444, +48 600 634 645